Banner
Show/Hide Toggle

لینک Rss مطالب

 
شرکت ارتباطات دابا
شرکت ارتباطات دابا شرکت ارتباطات دابا
شرکت ارتباطات دابا
شرکت ارتباطات دابا
 
دنیا دو روز است: یک روز با تو و یک روز علیه تو! روزی که با توست مغرور مباش و روزی که علیه توست صبور باش ، چراکه هر دو پایان پذیر است. (امام علی)
 
 
شرکت ارتباطات دابا
 
شرکت ارتباطات دابا Home شرکت ارتباطات دابا
در باره ما

گستره فعاليت ها: ، اينترنت ، اینترانت ، راه اندازی شبکه ، طراحي ،محتوا ، تحلیل - طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت اطلاعات ،راه حل هاي محلي سازي ، برگزاري گالري هاي الكترونيك در اينترنت، ثبت دامنه و ارائه خدمات هاستینگ و راه اندازی سرور

انجام پروژه هاي تحقيقاتي-مطالعاتي با عناوين  ٍE-commerce و Relational Marketing به منظور بستر سازي فعالیتهای مالی و درآمد زایی اینترنتی
ارتباطات دابا توانايي طراحي و توليد صفحات وب با استاندارد هاي کنسرسيوم وب را دارا ميباشد.

اولين گروه علمي در مورد سيستم عامل لينوکس و مباحث OpenSource و بسياري سايت هاي ديگر در زمينه هنر ، اينترنت و مخابرات ، آموزش و فن آوري اطلاعات مشارکت داشته است.

همچنین طی سالهای 1385  تا 1386 با راه اندازی پروژه پرسیوا  و فروش محصولات به صورت آنلاین و با استفاده از سیستمهای Relational Marketting جزو اولین سایتهای ایرانی در نوع خود نیز بوده است.

آخرین پروژه این مجموعه ، سایت نیازپذیر میباشد. این سایت دارای زیر سیستمهای روباتیکی میباشد ، که به دلیل امانتداری مشتری، قادر به توصیف آنها نمیباشیم.

همچنین این شرکت با سابقه ای چند ساله در زمینه خدمات ثبت دامنه و ارائه فضای وب در شاخه میزبانی سایت در داخل و خارج کشور نیز فعالیت چشمگیری دارد.

 
شرکت ارتباطات دابا

نظر سنجی

کدام تکنولوژی را می‌پسندید؟
 
شرکت ارتباطات دابا